Ostatni mecz przed własną publicznością.

W najbliższą niedzielę zapraszamy na ostatni w tym roku mecz "Nieszkowianki" w roli gospodarza. Do Nieszkowic Małych przyjedzie solidna ekipa "Błyskawicy" Proszówki. Nasz najbliższy przeciwnik to drużyna myśląca o włączeniu się do walki o awans klasę wyżej. My natomiast myślimy, żeby to jakoś było. Co z tego myślenia wyniknie, okaże się po ostatnim gwizdku sędziego w niedzielne popołudnie. Jako, że tym meczem żegnamy się do wiosny z naszą fantastyczną i żywiołową publicznością, mamy nadzieję, że frekwencja  wśród widzów, jak i zawodników będzie spora.

Na mecz "Nieszkowianka" Nieszkowice Małe - "Błyskawica" Proszówki zapraszamy na nasze boisko w niedzielę 30 października na godz. 11.00.

W niedzielę o godz. 9.00 będziemy przygotowywać boisko do meczu, jeśli ktoś będzie chciał i oczywiście będzie w stanie pomóc- zapraszamy. Dla "zmęczonych" mamy do zaoferowania duże ilości wody mineralnej.

Kontuzja jakiej nabawił się podczas ostatniego meczu nasz napadzior Paweł Lech, na szczęście nie okazała się tak poważna, jak to wyglądało na boisku w Ostrowie Królewskim. Po wizycie w bocheńskim szpitalu, gdzie spora część naszej drużyny zrobiła zamieszanko na izbie przyjęć, o dziwo obyło się nawet bez gipsowania. Piszę o dziwo, bo sportowy światek okolic Bochni przywykł do tego, że każdy kto ląduje  w Szpitalu Powiatowym w Bochni z kontuzją nogi, jest trzeba czy nie trzeba, pakowany w gips. Tak na wszelki wypadek. Podobno betoniarka miesza gips na zapleczu "na okrągło" :-) Czy "Promil" da radę zagrać w niedzielę, zadecyduje sztab medyczny "Nieszkowianki" tuż przed meczem.