Mecz z Husarią

Zapraszamy na mecz z Husarią. W najbliższą niedzielę o godzinie 11 na boisku w Słomce odbędzie się mecz (mamy nadzieję, że się odbędzie) z drużyna Husarii Łapczyca. Husaria w tym sezonie sprawuje się różnie w pierwszym meczu zremisowała na wyjeździe 2:2 z Rabą II Książnice, w drugim sprawiła tęgie lanie Wiśle Grobla (6:1) po to by w wyjazdowym meczu w Niedarach dostać od tamtejszej Raby 6:0. Na podstawie tych wyników można dojść do wniosku, że nasi rywale lubią dostarczać swoim kibicom dość skrajnych emocji, ale jednocześnie są bardzo groźni na swoim boisku (to boisko tak trochę swoje, bo ich obiekt dopiero powstaje i drużyna rozgrywa swoje mecze w Słomce). Dotychczas Nieszkowianka mierzyła się z Husarią dwukrotnie, w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu przegraliśmy u siebie 1:3 po to by w drugim meczu wziąć rewanż i wygrać na wyjeździe 0:1.Zatem bilans meczów mamy trochę w plecy (skoro już wcześniej liczyliśmy bramki na wyjeździe, to z kronikarskiego obowiązku zaznaczymy to i tym razem).
Zapraszamy na mecz wyjazdowy do Słomki juz jutro o 11.

Ps. na plakacie podana jest błędna godzina rozegrania meczu, z powodu zmiany w terminarzu, przepraszamy za zamieszanie. Mecz jest o 11!