Słaby początek Kobiecej Nieszkowianki
Seniorki naszego klubu notują mały falstart w rozgrywkach. Odmłodzona drużyna na starcie rozgrywek zanotowała niestety dwie porażki i zdobyła 3 pkt poprzez oddanie meczu walkowerem przez drużynę Łazowianki.

Uran Łukowica 4:0 NNM

Co można powiedzieć o tym meczu? Festiwal niewykorzystanych 100% sytuacji w pierwszej połowie, natomiast w drugiej odsłonie brak sił i całkowite oddanie pola gry rywalkom co przyniosło mocno niekorzystny rezultat.

NNM 3:0 Łazowianka Łazy - walkower, rywalki po raz trzeci nie przystąpiły do meczu, wszystko wskazuje na to, że zostaną wycofane z rozgrywek a wyniki meczów z ich udziałem zostaną anulowane.

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:0 NNM

Typowy mecz walki z lekką,optyczną przewagą naszych dziewczyn. W pierwszej połowie brak skuteczności w 3 wyśmienitych okazjach strzeleckich i jeden przypadkowy strzał przeciwniczek,który daje im prowadzenie. Kolejne dwie bramki tracimy w doliczonym czasie gry,gdy nasza drużyna postawiła wszystko na jedną kartę chcąc odrobić niekorzystny rezultat!

Podsumowując początek sezonu, bez skuteczności niestety ma mowy o korzystny rezultatach.Tak samo możemy powiedzieć o szczęściu, gdyż przy jego odrobinie, oba mecze mogliśmy przechylić na swoją szale.