Mecz z ciężarem gatunkowym

Jutro niedziela, a jak wszyscy wiemy najlepszym możliwym sposobem na niedzielne popołudnie jest mecz Nieszkowianki. Tym razem zmierzymy się z naszym „sąsiadem zza miedzy”, czyli drużyną Górnika Siedlec. Nasi jutrzejsi rywale w zeszłym sezonie toczyli zajadły bój o awans z drużyną Raby Książnice, dając sobie wyrwać awans do „okręgówki” w ostatniej kolejce. Zatem emocji na pewno nie zabraknie.

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości jaki ciężar gatunkowy ma ten mecz, wspomniemy tylko że w drużynie Górnika występują nasi byli zawodnicy, którzy mimo sympatii i szacunku jakim się darzymy, zapewne będą chcieli nam coś udowodnić.

Jak widać przed nami mecz, nie dość że o panowanie w okolicy, to jeszcze z podtekstami zatem wsparcie kibiców będzie niezbędne.

Zapraszamy wszystkich jutro na boisko w Nieszkowicach o godzinie 14:00

Wszyscy na Nieszkowiankę!!